690 424 343

PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ

Profesjonalne pranie i czyszczenie tapicerki meblowej Bełchatów, Piotrków Trybunalski

Każdy z nas wie, jak łatwo brudzi się tapicerka meblowa, wystarczy coś rozlać, upuścić jedzenie. Staje się to jeszcze łatwiejsze, kiedy posiadamy małe dzieci lub zwierzęta. Brudna tapicerka wygląda bardzo nieestetycznie i może wpływać na gorsze samopoczucie.

Dlatego warto zadbać o czystą i bez plam tapicerkę. Samodzielne pranie tapicerki jest bardzo uciążliwe i czasochłonne, a efekty nie zawsze są widoczne. Dodatkowo tapicerki mogą być zrobione z bardzo różnorodnych materiałów, co sprawia, że aby wyczyści i nie zniszczyć tapicerki, należy posiadać odpowiednią wiedzę. W takiej sytuacji skontaktuj się z profesjonalną firmą sprzątającą – Tyluś-pranie.

W zależności od rodzaju tapicerki, stopnia zabrudzenia oraz rodzaju plam dobieramy odpowiednią metodę prania oraz odpowiednie środki piorące. Warto zaznaczyć, że korzystamy wyłącznie ze specjalistycznych środków czystości, które posiadają atesty oraz certyfikaty. Możesz być pewien, że nie zniszczymy Twojego mebla.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe pranie tapicerki meblowej

Pranie kanap, narożników oraz sof

Są to jedne z największych tapicerowanych mebli, jakie posiadamy w domu. Korzystają z nich wszyscy członkowie rodziny, a więc nietrudno o plamę czy zabrudzenie. Warto zadbać, aby nasze kanapy były naprawdę czyste i świeże.

Pranie krzeseł tapicerowanych

Czyszczenie krzeseł jest jedną z najczęściej zamawianych usług, mamy z nimi stale kontakt, niemal wszędzie, w domu, w pracy, w kinie. Wiemy jak usunąć każdą plamę tak, aby nie uszkodzić tapicerki krzesła.

Usuwanie nieprzyjemnego zapachu

Utrzymujący się nieprzyjemny zapach na naszych tapicerowanych meblach może być sporym kłopotem. Jednak dla profesjonalnej firmy piorącej to żaden problem. Posiadamy specjalistyczne środki oraz metody usuwania brzydkiego zapachu, tak by można było na nowo cieszyć się świeżością.

Usuwanie gum do żucia

Przyklejona guma do żucia na tapicerce mebla jest bardzo często spotykana. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz środki piorące, które pozwalają na jej bezpieczne usunięcie bez ryzyka.

Nie jesteś zdecydowany? Zobacz nasze mocne strony!

Bezpieczeństwo – Nasza wiedza oraz doświadczenie pozwala nam na bezpieczne wypranie każdego rodzaju tapicerki.

Satysfakcja – Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z jakości wykonanej usługi.

Skuteczność – Korzystamy ze sprawdzonych środków czystości, które pozwolą na usunięcie niemal każdej plamy.